Bodrum anne-çocuk ajandası 19-23 Mart

Ülkece içinde bulunduğumuz şu kara günlerden dikkatinizi bir an doğaya çevirebilirseniz Mart soğuğunu yaparken baharın tüm güzelliğiyle Bodrum’u süslemeye başladığını fark edebilirsiniz.

Bugün 18 Mart. Çanakkale Zaferi’nin 101. yıldönümü. Başta ulu önderimiz Atatürk olmak üzere tüm şehitlerimizi rahmetle anıyoruz.

19 Mart Cumartesi – 23 Mart Çarşamba arası Bodrum’da anneler ve çocukları için bir çok aktivite, seminer ve eğitim toplantıları bulunuyor.

Çok yakında Bodrum’un Anneleri toplantımızda buluşmak üzere herkese huzurlu bir hafta sonu olsun.

FullSizeRenderFullSizeRender (2)Geçenlerde size şurada bahsetmiş olduğum bir film vardı. Nihayet Bodrum sinemalarına da geldi. Anne-çocuk ilişkisini çok sarsıcı bir şekilde işleyen filmin başrol oyuncusu Oscar’ı kaptı.

FullSizeRender (3)FullSizeRender (1)Ess Atölye iletişim: 313 00 32

bbomÇocuğu ilkokul çağına gelen ailelerin kaçırmaması gereken bir seminer. Eğitimpedia’dan Ali Koç  İstanbul’da verdiği “Eyvah, çocuğum için okul seçmem gerek.” konulu semineriyle Mutlu Keçi İlkokulu’nda. Pazar 13:00- 16:00 saatleri arasında ve ücretsiz.

bez
21 Mart Pazartesi Gün Yayıncılık’ın en küçük yazarının ilk kitabı olan “Bir Bez Bırakma Hikayesi” nin imza günü. Ted Bodrum Koleji’nde 21 Mart 2016 saat 14:00’de gerçekleşecek.

ozge

23 Mart’ta ise Muzipo Konacık’ta Psikolog Özge Çivci’nin semineri bulunuyor. Ücretli ve rezervasyon yaptırmak gerekiyor.

Mammaturca 

(Visited 708 times, 1 visits today)
0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir