Bodrum’un annelerine özel ilk yardım eğitimi

İki yıl önce Bodrum’da yapılan “İlk yardım eğitimi” semineri oldukça talep görmüştü ancak katılamayanlar da olmuştu. Yakın zamanda Bodrum’un anneleri Facebook sayfasında ilk yardımla ilgili sorular sorulup eğitim talepleri yeniden gündeme gelince bilgileri tekrarlamanın ve katılamayanlar için bir fırsat daha yaratma zamanının geldiğini düşündüm. Bodrum’un Anneleri üyelerinden ilk yardımcı eğitmeni sevgili Özlem Coşkun Bağır daha önceki eğitimde olduğu gibi, önümüzdeki hafta bizimle ilk yardım eğitimi konusundaki bilgilerini paylaşacak.

Çoğumuzun etraftan duyup yeri geldiğinde uygulamaya çalıştığı bir takım ilk yardım bilgileri var ancak asıl “bilinçli ilk yardım” hayat kurtarıyor. Bazen haberlerde izlediğimiz (her ne kadar iyi niyetli de yapılsa) “kaş yaparken göz çıkaran” görüntüler ilk yardım konusunun ne kadar önem taşıdığını gösteriyor.

Hem bebekli annelere hem de hafta içi çalışanlara uygun olabilmesi açısından ilk yardım eğitimi toplantımız hafta içi ve hafta sonu olmak üzere iki farklı günde yapılacak. Gerekli bilgileri aşağıdaki görselde bulabilirsiniz.

Eğer her iki toplantıya da katılamayacaksanız üzülmeyin, eğitimden önemli anları Bodrum’un anneleri YouTube kanalından daha sonra izleyebilirsiniz. Kaçırmamak için buradan kanala abone olmayı unutmayın.

Oasis AVM’ne Bodrum’un annelerini misafir ettiği için teşekkür ederiz.

 

 

 

 

 

 

(Visited 303 times, 1 visits today)
0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir