BODRUM YAZ OKULLARI 2019

2013′ de kurulan ve ilk zamanlarından beri Bodrum’da yaşayan, Bodrum’a taşınmayı düşünen ya da bu güzel beldeye yeni yerleşenlerin özellikle çocuklu yaşam konularında destek aldığı Bodrum’un en eski ve en güncel sosyal medya hesaplarından biri olan Bodrum’un anneleri Facebook grubunda okulların tatile girmesine aylar kala en sık açılan postların başında “yaz okulları” geliyordu.

Bu yıl Bodrum yaz okulları geçtiğimiz yazlara kıyasla birbirinden farklı alternatiflerle dolu gibi gözüküyor. Ailelerin yaz okulu seçerken dikkat ettikleri konular öncelikle kurumun sunduğu programın çocuklara katkısı, eğitimcilerin nitelikleri ve programda istenilen ücretin aile bütçesine uygunluğu.

Bu yaz çeşit bol olduğu için yaz okulu arayışında olanların hem aradığı niteliklere hem de bütçesine uygun olabilecek alternatiflere ulaşabileceğini tahmin ediyorum.

Aşağıda Bodrum’un anneleri FB grubunda duyurulan yaz okulları programlarının detaylı bir listesine ulaşabilirsiniz. Bu okulların detaylı programlarına, fiyatlarına ve servis güzergahları ile ilgili bilgilere görsellerinde verilen iletişim bilgilerinden erişebilirsiniz. Hepsinde telefon numaraları mevcut. Telefon numarası olmayan varsa arama motorunda ismini yazarak bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Herkese iyi tatiller…

Elif

Instagram / Facebook / Youtube  @bodrumunanneleri

 

  


  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

(Visited 1.319 times, 1 visits today)
0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir