Bodrum’da bu hafta sonu çocuklarla ne yapsak

Yarı yıl tatili neydi?

Dinlenmekti,eğlenmekti. Biraz da şansın varsa kardan adam yapmaktı ama maalesef Bodrumlu çocuklar için pek mümkün olmuyor. Efsaneye göre seneler seneler önce bir kere yağmış ama bir daha da Bodrum’da kar gören olmamamış. Kar yağışı olmasa da yarı yıl tatilinde sinemalara çocuk filmi yağıyor.

İyi Bir Dinazor’u mutlaka öneririm 4 yaş ve üstüne. Kızım ve ben sonlara doğru birbirimize çaktırmadan ağlayarak izledik 🙂 Çocuk filminde ağlayan tek 2 anne-kız bizdik sanırım.

İşte bu haftasonunda 2 AVM nin çocuklara özel aktiviteleri ve sinemalardaki çocuk filmleri. (Sevgili alışveriş merkezi yönetimleri; çocuklara özel ücretsiz aktivitelerinizi (tiyatro istiyoruz) tatil boyunca hafta içi günlerinde de görmek isteriz!)

diye yazdiktan sonra OASİS Avm ile ilgili aşağıdaki güzel gelişmeler kulağıma geldi.

12 aya kadar bebekli annelere, her Çarşamba sabah saat 10 seansıyla o hafta vizyondaki 2 film (seçenekli) sadece annelere özel oynatılacak ve fiyatı 10TL. Yani anne arkadaşlarınızla birlikte bebeklerinizi de alarak sadece anne ve bebeklere özel sinema keyfi yapabilirsiniz.

Salonlar bebekleri ürkütmemek için kısık ışık ve düşük sesli olacak.

Ayrıca yarı yıl etkinliği kapsamında da 3/6 Şubat tarihlerinde her gün 14.00 – 17.00 saatleri arasında seramik, ebru, sabun ve el işi atölyeleri ve yüz boyama gerçekleştirilecek.

Mutlu tatiller 🙂

image

imageimageimageimageimage

Mammaturca

(Visited 1.199 times, 1 visits today)